برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

مقایسه لیزر و اپلاسیون برای موهای زائد

تفاوت اپلاسیون و لیزر از نظر کارایی

تفاوت اپلاسیون و لیزر از نظر کارایی :

لیزر موهای زائد : از لیزر برای هدف قرار دادن و از بین بردن ریشه موها استفاده می کنند ، و آن را به یک روش بسیار موثر در کاهش مو تبدیل می کند که معمولاً فقط به حدود 6-9 جلسه نیاز دارد. هم برای خانمها و هم برای مردان به یک اندازه کار می کند و می تواند برای درمان هر ناحیه ای از بدن که رشد مو زیاد است مورد استفاده قرار گیرد .

 

آیا لیزر موهای زائد دائمی است ؟

آیا لیزر موهای زائد دائمی است؟

در حالی که لیزر موهای زائد رشد مو را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و بسیاری از مخاطبین فیس رویال گزارش می کنند که رشد مجددی نداشته اند ، اما ما نمی توانیم تضمین کنیم که این یک روش کاملاً دائمی است و بسته به چندین فاکتور جداگانه ممکن است نیاز به نگهداری مداوم باشد.

 

آیا اپیلاسیون بهتر از لیزر موهای زائد است ؟

آیا اپیلاسیون بهتر از لیزر موهای زائد است؟

اپیلاسیون روشی برای از بین بردن موهای زائد است که به درمان های منظم در طول زندگی نیاز دارد ، در حالی که لیزر موهای زائد فقط به تعداد کمی از روش های درمانی (به طور معمول بین 6-9 تا 6) نیاز دارد تا رشد مو به طور قابل توجهی کاهش یابد. در حالی که یک روش موثر برای از بین بردن مو ، اپیلاسیون می تواند منجر به رشد مو ، تحریک / بثورات روی پوست شود و در صورت ضعف انجام شود ، ناخوشایند است .

بسته به منطقه ، اپیلاسیون نیز می تواند درمان زمان بیشتری نسبت به لیزر موهای زائد باشد ، که انجام هر منطقه در هر زمان 15 دقیقه طول می کشد.

 

آیا لیزر موهای زائد دردناک است

آیا لیزر موهای زائد دردناک است؟

لیزر موهای زائد به طور کلی یک درمان دردناک نیست و اغلب به عنوان احساس سوزن سوزن شدن خفیف توصیف می شود ، با این حال این می تواند از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و به طور کلی به حساسیت به درد بستگی دارد. در طول درمان ، هوای سرد نیز بر روی ناحیه دمیده می شود تا هرگونه ناراحتی کاهش یابد.

کدام یک دردناک تر است – اپیلاسیون یا لیزر موهای زائد؟

این امر به شدت به فردی بستگی دارد که تحت درمان است ، با این حال اپیلاسیون اغلب دردناک تر گزارش می شود و می تواند منجر به مشکلات بعدی مانند رشد مو و تحریک پس از درمان و یا به وجود آمدن جوش صورت یا جوش بدن شود. لیزر موهای زائد این عوارض را ندارد.

 

آیا لیزر موهای زائد ارزان تر از اپیلاسیون است ؟

آیا لیزر موهای زائد ارزان تر از اپیلاسیون است؟

هزینه اپلاسیون به مراطب کم هزینه تر از لیز است چرا که هزینه دستگاه لیزر در ایران با شرایط موجود و نوسانات دلار بیش از 2 میلیارد تومان است که این قیمت رابطه مستقیمی با کیفیت درمان لیزر دارد ، و در رابطه با این مورد ما باید عرض کنیم که هزینه لیزر از اپلاسیون خیلی خیلی بیشتر است .

آیا اپیلاسیون بر لیزر موهای زائد تأثیر می گذارد؟

پاسخ ساده این است ، بله اپیلاسیون بر لیزر موهای زائد تأثیر منفی می گذارد! با اپیلاسیون بین روش های لیزر موهای زائد ، ریشه مو را از بین خواهید برد ، به این معنی که کادر درمان قادر به تشخیص مو با لیزر نخواهند بود و بنابراین نمی توان شما را درمان کنند.

چه مدت پس از اپیلاسیون می توانم لیزر موهای زائد انجام دهم؟

حداقل دو هفته ، هنگامی که مو شروع به بازگشت می کند کادر درمان می توانند به طور موثر آن را با لیزر هدف قرار دهیم.

مدت زمان موهای شما برای لیزر موهای زائد چقدر است؟

ما توصیه می کنیم اجازه دهید موهای شما حداقل به مدت 2 هفته رشد کنند ، به اندازه ای که بتوان رنگ ، بافت و غیره آن را تشخیص داد و ناحیه ای را که تحت درمان قرار داده اید به طور دقیق آزمایش کنند .

آیا لیزر موهای زائد عوارض جانبی دارد؟

خیر ، هیچ عارضه جانبی از بین بردن موهای زائد با لیزر وجود ندارد. کادر درمان قبل از اینکه شخصی را درمان کنند باید ، در هر منطقه ای که تحت درمان قرار گرفته اید یک وصله آزمایشی انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که دستگاه های خود را در تنظیمات مناسب برای پوست شما قرار داده اند و اطمینان حاصل کنند که هیچ عکس العمل منفی ندارد .

آیا اپیلاسیون عوارض جانبی دارد؟

برای برخی از افراد ، اگر اپیلاسیون به درستی انجام نشود ، باعث ایجاد موهایی می شود که بسیار دردناک و تحریک پذیر می شوند. علاوه بر این ، اپیلاسیون در برخی از افراد باعث جوش و برجستگی در جایی که موها از آن خارج شده است می شود.

جمع بندی :

شما مختار هستید از چه روشی استفاده کنید ، لیزر یا اپلاسیون ، اپلاسیون هزینه کمتری نسبت به لیزر دارد ولی عوارضی مختص به خودش را دارد شما با توجه به توضیحاتی که در بالا دادیم امیدواریم که به ابهامات و سوالاتی که برای شما پیش امده است پاسخ داده باشیم و یا اگر هنوز سوال دارید میتوانید زیر همین پیست برای ما کامنت بگذاریم و ما در کمتر از 6 ساعت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد .

ads
  • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه نوشته
0